23.KV Kamenný Mlyn 07.10.2009 / Patrick Jacoulot - Fr /

 



PSY – TRIEDA PUPPY
ČIERNE

VN1
FISTON FRIGO EMINENTIA SIBRA 06.06.09 SPKP 859
O: Usually the Best Moravia Campanella
M: Darssinta Eminenta Sibra
ch: MVDr. Ficová Silvia
m: Chlapovič Roman

PLAVÉ

VN1
DIAMOND BADRIA´S DARLING
26.06.09 CMKU 5605
O: Enricque de la Maison Louis D´Or
M: Bellatrix Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Nováková Jitka

VN2
FERDO MRAVEC EMINENTIA SIBRA 06.06.09 SPKP 857
O: Usually the Best Moravia Campanella
M: Darssinta Eminenta Sibra
ch: MVDr. Ficová Silvia
m: Ficová Silvia + Sopkuliak Dušan

VN3
FIRAN FLIC EMINENTIA SIBRA 06.06.09 SPKP 858
O: Usually the Best Moravia Campanella
M: Darssinta Eminenta Sibra
ch: MVDr. Ficová Silvia
m: Ficová Silvia + Tóth Zsolt

VN4
DANTE BADRIA´S DARLING
26.06.09 CMKU 5603
O: Enricque de la Maison Louis D´Or
M: Bellatrix Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Šerkopová Jitka

PSY – TRIEDA DORASTU
PLAVÉ

VN1
ARGOS BONAVENTURA BRIE
11.03.09 SPKP 850
O: A´Romero des Plaines de Brotone
M: Athena Veselý Dvor
Ch: Bystroň Jozef
m: Kráľovič Peter

PSY – TRIEDA MLADÝCH
ČIERNE

V1,CAJC
NADAL DALIDO
19.05.08 CMKU 5418/08
O: Ch. Angus Karhu Czarny Niedzviadek
M: Ch.Delphine Arte Cassari
ch: Kellovská Daniela
m: Marc Adriaens

V2
ELIAS EMINENTIA SIBRA
19.06.08 SPKP 833
O: Ch. Zorba Duovarius
M: Ch. Kix Sibra Boramo Sole
ch: MVDr. Ficová Silvia
m: Marcišinová Jana

V3
EMIR EMINENTIA SIBRA
19.06.08 SPKP 834
O: Ch. Zorba Duovarius
M: Ch. Kix Sibra Boramo Sole
ch: MVDr. Ficová Silvia
m: Klačko Jakub

PLAVÉ

V1,CAJC,KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH
MISTER DOGGERO TIS
29.05.08 PKRI
O: Ch.Dogger Kudlate Serce
M: Lady in Red un Seul Unique PT
ch: Pietrzak-Wrobel Dagmara
m: Pietrzak-Wrobel Dagmara

V2
ALTESSE LES CHIENS DE MARKI
06.08.08 MET/BDB.1880/08
O: A´Romero des Plaines de Brotonne
M: Draivena z Andaye
ch: Hérki Zsolt
m: Berecz Edina

NEPRIT.
AMULET OF QUEEN MORAVIA CAMPANELLA 03.09.08 ČMKU 5481
O: Socrates des Uns et des Autres
M: Charming Charisma Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Schmiedl Jozef

PSY – TRIEDA STREDNÁ
ČIERNE

V
GRANDAMOUR DU MANOIR NOBLE
04.11.07 CMKU 5435
O: Balboa du Noble Nid
M: Zanityrose du Manoir Noble
ch: Snoeks-Gijsemans Johan
m: Kašpar Jiří

PLAVÉ

V1
CASSANOVA BADRIA´S DARLING
21.01.08 ČMKU 5384
O: Janík v.Vossberg
M: Artemis Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Plainer Vladimír

V2
AMARAN CHIEN DE RIVE
08.11.07 CMKU 5346
O: Uniquehengo des Uns et des Autres
M: Cessy Votre Santé
ch: Morávková Petra
m: Bártú Tereza

VD3
BACCHUS VESELÝ DVOR
31.10.2007 SPKP 825
O: Captain Zenao Nacambel
M: Look at me Moravia Campanella
ch: Kopčoková Zuzana
m: Kopčoková Zuzana

PSY – TRIEDA OTVORENÁ
ČIERNE

V1,CAC
CH. SEL JAMES BOND DALIDO
24.07.06 CMKU/5114
O: Cartier Monzerat Hocky
M: Cartier Monzerat Cadine
ch: Kellovská Daniela
m: Pecseri Zsofia

V2,R.CAC
KAJA J. NADINA-SIS
14.08.05 ČMKU 4956
O: Ch. Uzes du Val de l´ Auguis
M: Int. Bead Lilac Nadina-Sis
ch: Střalková Naďa
m: Vogt Maria + Střalková Naďa

NEPRIT.
FAIRYTALE´S BALHAYAR LE SAGE 31.10.06 DNI6178006
O: Rebelle des Monts D´en Crauyille
M: Theodora de Betaune
ch: Smith Odile+Tim
m: Smith Odile + Tim

PLAVÉ


V1,CAC
USUALLY MORAVIA CAMPANELLA
22.11.06 CMKU 5180
O: Picon Biere des Plaines de Brotonne
M: Charming Charisma Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Firlová Pavla

V2,R.CAC
GARGAMEL FILIA
28.04.06 CMKU 5086
O: Amadeo Antisc Avalanche
M: Angie Shaggy Kasiterit
ch: Filipová Alice
m: Mikulová Martina

V3
ASSINIBOINE VELMOND
21.12.06 ČMKU 5206
O: Melusine Zoe Moravia Campanella
M: Ch. Chico Dalido
ch: Domalípová Monika
m: Domalípová Monika

V4
BASTIEN BADRIA´S DARLING
20.03.07 ČMKU 5225
O: Zsabo du Mas de Chantranne
M: Artemis Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Vavrušová Sylva

D
EMIL DU MAS DE CHANTRANNE
03.12..05 1795 BDB/H/05
O: Titou Blond de la Tour Saint Genin
M: Xarenne du Mas de Chantranne
ch: Cneut-Decroix Philippe + Ann
m: Buzási Adám


PSY – TRIEDA PRACOVNÁ
ČIERNE

V1,CAC
CH.KOMIK SIBRA BORAMO SOLE
09.08.04 SPKP 769
O: Valuas Preston
M: Brandevine Eminentia Sibra
ch: Králíčková Jitka
m: Prcúch Dušan

V2R.CAC
BROCK AU – AURIGA BRIE
25.04.2003 CMKU/ 4616
O: Merveilleux de la Foret D´Emeraudes
M: Auriga Bhatinda
ch: MVDr. Vlasta Vagerová
m: MVDr. Vlasta Vagerová

PLAVÉ

V1,CAC,NAJ.PLAVÝ PES
KEEN COWBOY MORAVIA CAMPANELLA
11.07.02 CMKU/BRI/4511/02
O: Osferatu de la Chaume du Bois Dieu
M: Glimmer of Hope Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Váňa Vladimír

V2,R.CAC
BRIAN BADRIA´S DARLING
20.03.07 CMKU 5227
O: Zsabo du Mas de Chantranne
M: Artemis Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Šerkopová Jitka

V3
IVANHOE HOCKY ENFANT PAR LA GARRIGUE
05.11.06 PKRI-58890
O: Ch.Pl. Lary z Pierwszej Ligi
M: Ch. Prase des Pitr Engoele
ch: Karoň Joanna
m: Iskanin Agata

V4
TEENAGER MORAVIA CAMPANELLA
24.06.2006 RKF/1984543
O: Palko de la Foret D´Emeraus
M: Glimmer of Hope Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Bloshkina Olga

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV
ČIERNE

V1,CAC,NAJ.ČIERNY PES, KLUBOVÝ VÍŤAZ,BOB
HARRY POTTER DALIDO
01.03.2005 CMKU 4921
O: Atris Trzy Korony
M: Cartier Monzerat Cadine
ch: Kellovská Daniela
m: Kellovská Daniela

PLAVÉ

V1,CAC
DOGGER KUDLATE SERCE
09.05.03 PKRI 51846
O: Mch.Optit Loup de la Chaume du Bois Dieu
M: Aisza Kudlate Serce
ch: Strunk Božena
m: Litwinowicz Miloslawa

V2,R.CAC
CH.MR. BEAN MORAVIA CAMPANELLA
25.05.03 ČMKU 4647/03
O: Pain d´ Epice de Majestade
M: Glimmer of Hope Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Ondryášová Lucie

V3
ICH SHOWMAN IS BACK MORAVIA CAMPANELLA
14.10.05 ČMKU 4996
O: Pablo des Plaines de Brotonne
M: Charming Charisma Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Hájková Zora

V4
ELLARIS LIE MI SHER
31.10.2005 RKF 1730816
O: Sheggi Mirakl Depardieu
M: Bogemia Franco Ferre
ch: Semushkina N.
m: Polyakova Alexandra


PSY – TRIEDA VETERÁNOV
ČIERNE

NEPRIT.
BRICCONE PASTIS ARTE CASSARI 26.10.99 SHSB 585663
O: Ich. Falco Kasiterit
M: Ich. Carissa Vigo
ch: Likierovi Z. + M.
m: Wyss Simine

PLAVÉ

V1,NAJ.VETERÁN
ICH.ORTON Z PIERWSZEJ LIGI
31.07.01 PKR I-48383
O: Ch.Pl. Lary z Pierwszej Ligi
M: Ch. Prase des Pitr Engoele
ch: Karoň Joanna
m: Iskanin Agata

SUKY - TRIEDA PUPPY
ČIERNE

VN1
FARINTA FANY EMINENTIA SIBRA
06.06.09 SPKP 860
O: Usually the Best Moravia Campanella
M: Darssinta Eminenta Sibra
ch: MVDr. Ficová Silvia
m: Ficová Silvia + Lesná Tamara

PLAVÉ

VN1
DIANE BADRIA´S DARLING
26.06.09 CMKU 5611
O: Enricque de la Maison Louis D´Or
M: Bellatrix Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Babicová Adriana

VN2
DAPHNE BADRIA´S DARLING
26.06.09 CMKU 5609
O: Enricque de la Maison Louis D´Or
M: Bellatrix Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Babicová Adriana

VN3
COCCINELLI CAPE BELGARON
07.06.09
O: Usually the Best Moravia Campanella
M: Bonneville Belgaron
ch: Reková Marie
m: Seidlová Barbora

SUKY - TRIEDA DORAST
PLAVÉ

VN 1
APHRODITE BONAVENTURA BRIE
11.03.09 SPKP 853
O: A´romero des Plaines de Brotonne
M: Athena Veselý Dvor
ch: Bysträ Jozef
m: Hrobáreková Barbora

SUKY - TRIEDA MLADÝCH
ČIERNE

V1,CAJC,KLUBOVÁ VÍŤAZKA MLADÝCH
NAOMI TIGGER NADINA-SIS
02.10.08 CMKU 5504
O: Ch. Atris Trzy Korony
M: Int.Jean d´Arc Nadina-sis
ch: Střalková Naďa Mgr.
m: Střalková Naďa Mgr.

VD2
ENIGMA EMINENTIA SIBRA
19.06.08 SPKP 837
O: Ch. Zorba Duovarius
M: Ch. Kix Sibra Boramo Sole
ch: MVDr. Ficová Silvia
m: Marcišinová Jana

NEPRIT.
DIDIANE D´ ANDESINA VILLA 04.11.07 LOF 1BR.104882
O: Ambiorix du Monde des Amours
M: Vega du Val de Morteau
ch: Steinmetz Anna
m: Kašpar Jiří

PLAVÉ

V1
IMPRESJA Z FRANCUSKIEJ ULICY
02.05.08 PKR 62027
O: Ch.Talismanik de la Chaume du Bois Dieu
M: Ch.Calinka z Gucienskiego Gaju
ch: Skwira Artur
m: Szeptycka Joanna

NEPRIT.
ZARTHA LIGHT BAR-BAR BESKYDY 04.01.09 SPKP 861
O: Charly Brown de la Maison de Suzie
M: Daniella Barna Bar-Bar Beskydy
ch: Křížová-Zapletalová Barbora MVDr.
m: Haščík Matúš

SUKY – TRIEDA STREDNÁ
ČIERNE

V1,CAC
BELLA KONET
14.03.08 CMKU 5396
O: Edison Gasaron
M: Annet Hippo´s Bandit
ch: Mikulová Martina
m: Mikulová Martina

PLAVÉ

V1,CAC
CALLIOPE BADRIA´S DARLING
21.01.08 EST02522/08
O: Janík v.Vossberg
M: Artemis Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Eigentumer Hele Várav+Babicová A.

V2
CAROLINE BADRIA´S DARLING
21.01.08 ČMKU 5389
O: Janík v.Vossberg
M: Artemis Badria´s Darling
ch: Babicová Adriana
m: Plainer Vladimír

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ
PLAVÉ

V1,CAC,NAJ.PLAVÁ SUČKA,KLUBOVÁ VÍŤAZKA
VIVA LA DIVA MORAVIA CAMPANELLA
07.04.07 CMKU 5242
O: Gomez Brikasta
M: Mannequin Tasja Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Firlová Pavla

V2,R.CAC
YURMIS FIDEL ZOLOTEYA
18.07.2005 RKF 1790547
O: Cinnamon Votre Sante
M: La Toya Moravia Campanella
ch: Kishina M.
m: Kolisnichenko Elena

V3
APRIL FAIRY VELMOND
21.12.06 ČMKU 5211
O: Melusine Zoe Moravia Campanella
M: Ch. Chico Dalido
ch: Domalípová Monika
m: Domalípová Monika

V4
EMILLY HEAVEN DEVIL
16.07.06 CMKU 5113
O: Philander de L´avenue du Miel
M: Angee Heaven Devil
ch: Mikulová Martina
m: Mikulová Martina
V
GENY Z MARLENDU
13.01.06 CMKU 5038
O: Mr. Bean Moravia Campanella
M: Dinah z Marlendu
ch: Boumová Karal
m: Hrubý Pavel

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ
ČIERNE

V1,CAC
KENNEDY SA NADINA-SIS
14.08.05 ČMKU 4462
O: Ch. Uzes du Val de l´ Auguis
M: Int. Bead Lilac Nadina-Sis
ch: Střalková Naďa
m: Střalková Naďa

PLAVÉ

V1,CAC
ATHENA VESELÝ DVOR
11.10.2006 SPKP 817
O: Uniquehengo des Uns et des Autres
M: Look at me Moravia Campanella
ch: Kopčoková Zuzana
m: Bystroň Jozef

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV
ČIERNE

V1,CAC,NAJ.ČIERNA SUČKA
J´ADORE DALIDO
24.07.06 CMKU 5115
O: Cartier Monzerat Hocky
M: Cartier Monzerat Cadine
ch: Kellovská Daniela
m: Kellovská Daniela

V2,R.CAC
DARSSINTA EMINENTIA SIBRA
20.04.05 SPKP 783
O: Atris Trzy Korony
M: Caissa Eminentia Sibra
ch: MVDr. Ficová Silvia
m: MVDr. Ficová Silvia

PLAVÉ

V1,CAC
GEAN BRIKASTA
08.12.2003 PKRI 53574
O: Mon Picache de l´Avenue du Miel
M: Fantasy Star Moravia Campanella
ch: Witczak Katarzyna
m: Strunk Božena

V2,R.CAC
RAFAELLA CHIC MORAVIA CAMPANELLA
25.09.05 CMKU 4968
O: Scott de Majestade
M: Glimmer of Hope Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Firlová Pavla

V3
ARTEMIS BADRIA´S DARLING
21.09.2004 ČMKU 4876/04
O: Uniquehengo des Uns et des Autres
M: Kalista Nut Moravia campanella
ch: Babicová Adriana
m: Babicová Adriana

V4
LA TOYA MORAVIA CAMPANELLA
16.02.2003 RKF 1437226
O: Ramsay Fauve de la Chaume du Bois Dieu
M: Charming Charisma Moravia Campanella
ch: Firlová Pavla
m: Kostina Marina

SUKY – TRIEDA VETERÁROV
ČIERNE

V1,NAJ.VETERÁNKA
ASISI AU-AURIGA BRIE
16.10.00 CMKU 4296
O: Amadeo Antisc Avalanche
M: Auriga Bhatinda
ch: Vagerová Vlasta MVDr.
m: Vagerová Vlasta MVDr.

NAJ. PÁR Naomi Tigger Nadina-Sis+Kaj J. Nadina-Sis

NAJ. CHOVATELSKÁ SKUPINA Badria´s Darling