Chovateľská stanica Veselý Dvor ponúka na predaj štenatá
Chovateľská stanica Al-Mira de Brie ponúka na predaj štenatá
Toggle Bar
Ani sme sa nenazdali a "našu" klubovú výstavu, výnimočne v máji  a výnimočne v Žiline, máme úspešne za sebou ;-) Pani rozhodkyňa Iwona Gisterek (PL) sa zhostila svojej "úlohy" na jednotku. Nielenže bola veľmi "príjemne"komunikatívna, ale už z diaľky bolo každému z nás jasné, že briardov miluje celým svojím srdcom:-) Mala dostatok trpezlivosti, pokým, mnohí z nás, si svojich chlpáčov ukľudnili a výstavne predviedli a následne ich "s ľahkosťou" hodnotila podľa slovenského štandardu plemena briard.
Počasie ani nemohlo byť lepšie. Na začiatku výstavy polooblačno, neskôr sa mraky rozplynuli a vykuklo slniečko, ktoré začalo poriadne "hriať" až po skončení výstavy. Personál v penzióne, takúto akciu, akou je výstava psov, absolvoval 1.krát, takže im odpustíme aj nepokosený trávnik a žiadne smetné koše ;-)
Každopádne, atmosféra bola výborná, výstava prebehla bez problémov a pomerne rýchlo. Všetkým, ktorí získali ocenenia zo srdca blahoželáme a aj tým, ktorým sa granulky, či víťazné poháre tento-krát neušli, prajeme veľa úspechov na iných výstavách, príp. o rok na našej "ďalšej" klubovke :-D


   
   
 

? maskot výstavy ?